Szanowni Państwo!
Od czterech lat reprezentuję Was w Sejmie RP. W ciągu mijającej kadencji byłem jednym z najaktywniejszych Posłów. Dzięki mojemu zaangażowaniu możliwe było pozyskanie środków finansowych na potrzebne inwestycje i rozwój całego Regionu. Będąc posłem z największą ilością zadanych pytań bieżących wszystkim przedstawicielom ministerstw, zwracałem uwagę na najistotniejsze sprawy naszego codziennego życia.  Przez całą kadencję nie opuściłem żadnego posiedzenia Sejmu RP.

Jako parlamentarzysta, podjąłem ponad 500 interwencji poselskich dotyczących naszych mieszkanców, spotykałem się z nimi oraz współpracowałem z organami administracji publicznej w celu rozwiązywania rozmaitych problemów  i rozwoju naszych małych Ojczyzn.

W swojej pracy poselskiej wspierałem m.in. funkcjonowanie kopalni w Sośnicy, Hutę Łabędy, oraz Fabrykę Opla w Gliwicach. Uczestniczyłem w spotkaniach oraz inicjowałem tematykę przywrócenia pełnej żeglowności na kanale Gliwickim. Ważnym zagadnieniem było także dbanie o służbę zdrowia. Poprzez złożoną przeze mnie poprawkę do budżetu państwa, możliwe było dofinansowanie Szpitala Miejskiego kwotą 1 miliona złotych na zakup niezbędnego sprzętu do ratowania życia.

Po ogromnym sukcesie, jakim było wygranie konkursu Eurowizja Junior przez Roksanę Węgiel, byłem inicjatorem organizacji kolejnej edycji konkursu Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach. Organizatorzy uwzględnili moją propozycję, co będzie miało wpływ na promocję Miasta Gliwice.

W 2015 roku rozpoczęliśmy rządzenie z zupełnie inną wizją Polski, co wiązało się ze sprawnym działaniem administracji rządowej oraz aktywną pracą Sejmu i Senatu. Osiągnęliśmy zakładany cel, dzięki czemu widać wyraźną poprawę jakości naszego życia.

Chciałbym kontynuować swoje dotychczasowe działania i nadal skutecznie reprezentować w Sejmie RP mieszkańców Gliwic, Zabrza, Bytomia, powiatu gliwickiego i tarnogórskiego. W najbliższych wyborach ponownie ubiegam się o mandat Posła na Sejm RP.

Proszę Państwa o głos 13 października

JESTEM JEDNYM Z NAJAKTYWNIEJSZYCH POSŁÓW

POPIERAJĄ MNIE:

„Jarka znam  od wielu lat, razem zasiadaliśmy w Radzie Miasta Gliwice. Zawsze ceniłem jego pracowitość i zaangażowanie, zarówno podczas pracy w samorządzie, jak i Sejmie RP”.

JAROSŁAW WIECZOREK

„Z Jarosławem Gonciarzem współpracowałem przez ostatnie cztery lata. Swoimi działaniami wielokrotnie wspierał rozwój powiatu gliwickiego”.

WALDEMAR DOMBEK, Starosta Powiatu Gliwickiego

„Z Jarkiem znamy się od wielu lat, od początku bieżącej kadencji prowadzę jego Biuro Poselskie i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że jest jednym z najaktywniejszych parlamentarzystów”.

ŁUKASZ CHMIELEWSKI, Radny Rady Miasta Gliwice

„Jestem przekonany, że zdobyte doświadczenie oraz zaangażowanie dają Jarosławowi Gonciarzowi spory atut w reprezentowaniu nas wszystkim w przyszłym Sejmie. Zachęcam do poparcia jego kandydatury i oddania na niego głosu 13 października. ”

TOMASZ TYLUTKO, Radny Rady Miasta Gliwice

„Popieram Jarosława Gonciarza za konsekwencję i wykonywaną aktywną pracę parlamentarną. Wielokrotnie współpracowałem z nim dla dobra wszystkich mieszkańców i Miasta Gliwice. Postawienie krzyżyka przy Jarku 13 października to dobry wybór.”

ADAM MICHCZYŃSKI, Radny Rady Miasta Gliwice

„Z Jarkiem współpracuje od kilku lat i uważam, że dobrze zadba o interes Gliwic w Sejmie RP. Polecam i popieram jego kandydaturę.”

ZDZISŁAW GOLISZEWSKI, Radny Rady Miasta Gliwice

„Popieram i zachęcam do zagłosowania na Jarosława Gonciarza. Obserwując jego zaangażowanie i osiągnięcia wierzę, że ma w sobie dużo determinacji oraz energii, by móc nadal dobrze reprezentować nas w Sejmie RP.”

RYSZARD BUCZEK, Radny Rady Miasta Gliwice

„Zaangażowanie, energia oraz upór w dążeniu do celu, te cechy charakteryzują działalność poselską Jarosława Gonciarza. Jego kandydatura to doskonały wybór 13 października.”

KRZYSZTOF PROCEL, Radny Rady Miasta Gliwice

„Poseł Jarosław Gonciarz dał się poznać jako skuteczny parlamentarzysta i człowiek czynu. Był godnym reprezentantem naszym spraw.”

ADAM MAJGIER, Radny Rady Miasta Gliwice

„Zachęcam do oddania głosu na posła Jarosława Gonciarza. W trakcie bieżącej kadencji swoimi działaniami wielokrotnie wspierał rozwój Miasta Gliwice.”

GABRIEL BODZIOCH, Radny Rady Miasta Gliwice